dog-white-image boston-title
header-image
  • Úvod
  • Aktuality
  • Kniha návštěv
  • Kontakty

Vítejte

      Jenom zkoušky doporučuji skládat v teplejších měsících, protože provádění cviků ve sněhu a blátě vás bude stát zbytečně ztracené body ( no uznejte, posadit či položit se rychle do mokrého studeného sněhu, to nemůžete myslet vážně ).

Aktuality - máme štěňátka (2.1. 2012)

Využití neb pro koho sehodí

naira-sampion naira-sampion

      Už sám název teriér nám trošku napovídá, že v duši našeho bostonka se skrývá rarášek. Bostonek miluje děti, určitě i proto, že jenom ony dokážou utahat během krátké doby tohoto rtuťovitého psíka a navíc je s nimi úžasná legrace. Jako společník je vynikající pro sportovně založené lidi. Ovšem stejně tak dobře ocení pohodlí a klid rodinného krbu, má totiž velmi rád teplo. Není možné držet ho celoročně venku.

      Bostonský teriér je plemenem vhodným k výcviku a plnění zkoušek malých plemen typu ZOP. ZZO, BH aj. Můžete tedy bez obav vyrazit na blízké kynologické cvičiště a věřte mi, že vám neudělá ostudu. Je velmi inteligentní a výcvik mu jde pěkně od ruky. Kromě výcviku úžasně zvládají agility, o čemž svědčí výsledky u nás běhajících pejsků, canisterapii, tanec se psem nebo cross country.

Bostonek a ostatní psí kamarádi?

      Je důležité, aby se naše bostončí štěňátko dostalo do co největšího kontaktu s ostatními psy, mohlo si s nimi hrát a pochytilo základy psí komunikace. Bostonek není rváč, je to ale velmi sebevědomý pejsek, kterého nezastraší ani mnohem větší pes a klidně si to s ním půjde vyřídit. Je výborný hlídač - není uštěkaný, takže si vaši sousedé nebudou stěžovat na časté a dlouhé štěkaní. Ovšem jakmile se děje něco podezřelého za dveřmi, spolehlivě vám to ohlásí.

Copyright ©2009 Bohemia Energy

Webmaster