dog-white-image boston-title
header-image
  • Úvod
  • Aktuality
  • Kniha návštěv
  • Kontakty

Vítejte

      Navíc pokud pejska při cvičení chválíte a motivujete odměnou bude rád, že se mu věnujete. Prostě bostonka si musíte vychovat. Jenom dobře socializovaný a poslušný pejsek vám bude dělat radost.

Aktuality - máme štěňátka (2.1. 2012)

Bostonek a ostatní zvířata

Corral uppy

      Na procházkách se vás bude držet, takže si v klidu můžete užívat přírody, za prvé kde by se měl tak dobře jako u vás a za druhé nemá příliš vyvinuté lovecké pudy. Jistě, pokud před ním vyskočí králík nebo kočka tak určitě zpozorní a rozběhne se za ní, ale tím to končí a spolehlivě ho odvoláte. Často taky míjíme kočky, kterých si náš "lovec" vůbec nevšimnul. A zvířata v domácnosti?


Aby nám to spolu klapalo

      Někomu možná připadá cvičení pejska jako zbytečné trápení, ale věřte mi, není to tak.

      Pro pohodové soužití a možnost brát psího kamaráda všude s sebou je dobré naučit ho alespoń základům poslušnosti

      Vždyť kdo by toužil po hodinovém nahánění psa v parku, který na přivolání nepřijde a kterého se potom bojíte pustit z vodítka ( a na sídlišti potkáváme takových pejsků hodně )

Takže pro koho se vlastně hodí?

      Pro toho, kdo je ochoten si uvědomit, že koupí pejska na sebe převezme také zodpovědnost. Zvíře není věc, kterou je možno odložit, když už se nám nechce o ni starat, není v módě a nebo onemocní či zestárne. Je to zodpovědnost po celou dobu života našeho psího přítele, který se běžně dožívá 12 až 15 let.

Copyright ©2009 Bohemia Energy

Webmaster